Formy płatności

Dostępne formy płatności:

- przelew tradycyjny – wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego. Zamówienie zostanie przyjęte do realizacji po zaksięgowaniu wpłaty na koncie e-sklepu.

- pobranie płatność przy odbiorze

- przelew elektroniczny – szybka i wygodna forma płatności, realizowana przez jednego z wybranych operatorów płatności elektronicznych: Przelewy24 i Blue Media S.A.

- płatność kartą płatniczą: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro. Podmiotem świadczącym obsługę płatności online w zakresie płatności kartami jest Blue Media S.A.

- Raty Online - obsługuje Alior Bank

- płatności Google Pay

- płatności odroczone PayPo

 

Podmiotem świadczącym obsługę płatności online drogą elektroniczną są firmy przelewy24.pl oraz Blue Media S.A.

 

Rozliczenia płatności online przeprowadzane są przez firmy: przelewy24.pl oraz Blue Media S.A.

W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą, sprzedający dokona zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego. 

 

Jeśli transakcja - opłacenie zamówienia w trybie on-line - nie powiodła się lub wybrali Państwo przelew tradycyjny prosimy o:

 

- zalogowanie się do swojego Panelu Klienta i tam ponowić proces zapłaty za zamówienie

lub

- wykonać przelew tradycyjny na nr konta 36 1140 2017 0000 4902 1309 1652 w tytule płatności wpisując numer swojego zamówienia.

 

Stan realizacji zamówienia można sprawdzić w panelu klienta pod adresem

 

Jeśli coś poszło nie tak to poinformuj nas o tym proszę pisząc na adres mail kontakt@nat4dog.pl  lub zwrotnie odpowiadając na informację o zamówieniu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl