O nas

 

A wszystko zaczęło się...

                                       ...od "zasłanego podwółka" :)

 

Pies miał niestrawności po różnych przetworzonych produktach, cierpiał... więc zacząłem się dokształcać, żeby wiedzieć co się dzieje, dlaczego, co jest czym, co tak naprawdę napisane jest na etykiecie i jak niektórzy producenci obchodzą i tak bardzo dziurawe przepisy dla branży pet food.

Drugą stroną medalu była ciężka praca mojego przyjaciela Michała, jego żony Magdy i ich wspólników, którzy od pomysłu i technologii przeszli do czynów - postawili zakład produkcyjny i ... wreszcie mogłem dostać coś do testów dla swoich psów :)

I tak powstała produkcja - naturalnie suszone gryzaki dla psów, bez dodatku chemicznych konserwantów, bez gliceryny, znakomite dla psów z alergiami, A ta dziczyzna... mniam!

 

Potem był pomysł - zróbmy sklep internetowy, żeby jeszcze więcej osób mogło cieszyć się naturalnie suszonymi przysmakami dla psów. 

Założyliśmy sklep, który do dziś świetnie działa i oferuje naturalne przysmaki i gryzaki dla psów, ale... nadal nam czegoś brakowało...

 

Dlatego jesteś tutaj.

 

Chcemy oferować najlepsze i jak najbardziej naturalne produkty dla psów, o sprawdzonych składach, najlepiej polskich producentów.

 

Szczególnie nasze przysmaki to produkty pochodzenia zwierzęcego, poddane procesowi suszenia w unikalnej technologii, dzięki czemu nie tracą one cennych wartości odżywczych takich jak witaminy, białka i innych związków mineralnych potrzebnych do prawidłowego rozwoju każdego psa.

Oprócz niewątpliwych walorów odżywczych nasze produkty zaspokajają również naturalną potrzebę żucia każdego psa, a także są niezastąpione w procesie wychowywania i szkolenia czworonogów.

 

Dlaczego nasze naturalnie suszone gryzaki?

  • zrobione ze świeżego, polskiego mięsa 
  • nieprzetworzone, monoskładnikowe
  • bez glutenu, skrobi, bezzbożowe, nie zawierają gliceryny
  • wolne od chemicznych polepszaczy, sztucznych konserwantów 
  • bezpieczne dzięki pasteryzacji termicznej
  • suszone w niskiej temperaturze dzięki czemu nie tracą wartości odżywczych

 

Wszystkie produkty na bieżąco testuje Rico - nasz główny specjalista ds. smakowitości w trakcie codziennych obowiązków

 

Rico tester smakowitości

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl